| sarahhh2709 a întrebat:

Hei TPU, băiatul care mă plece mi-a zis sa merg pe la el mâine să ne uitam la un film. De la un timp de poarta mult mai frumos cu mine și când il mai i-au in brate mă pipaie in "anumite zone". Ce credeți că vrea?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Vrei sa primesti un raspuns sincer si corect? Ori doresti sa ne testezi doar perspicacitatea noastra? big grin

| WaterDrop a răspuns:

Sa iti citeze din DEX si sa te binecuvanteze cu gramatica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu raspunsul. Il intuiesti. Daca nu vrei asta nu te duce la el. Ai grija de tine si te corpul tau. Nu merita.

| OMFGConrad a răspuns:

Să te întrebe care-i filmul tău preferat...