| Azkadella a întrebat:

Hei TPU buna.Am fost la colega mea la tara acum ceva timp si aclk am cunoscut un baiat.Lui ii placea de o fata si fetei de el insa parintii fetei nu o lasa sa umble cu el pe motiv ca este vagabond.Am fost acolo si seara am iesit afara. Fata respectiva nu a iesit pentru ca nu o lasa mai mult de 8.Eu am ramas singura cu el si m-a sarutat asa dintr-o data.Normal eram fercita pentru ca imi placea de el brunet ochii verzi.in fine am plecat de la tara ma suna vorbeam si apoi am mai fost o data la tara atc nu am iesit asa mult afara a fost o sarbatoare si.eram ocupati cu altceva. Dupa ce am inceput scoala acum in septembrie am fost pentru a treia oara la tara la colega mea...cand ma vedea o pupa pe fata aia si eu intorceam capul si tot asa. duminica seara am iesit pe afar prin sat si a inceput ploaia pe la 9 jum. El era cu scuterul sa duca pe cineva acasa si m-a sunat si i-am zis ca daca vrea sa vina ca noi plecam acasa ca ploua. A venit dupa noi cu scuterul a pupat-o pe colegamea si a zis sa ma pupe si pe mine si eu l-am sarutat si nu a zis nimic. apoi a plecat.Cand am vazut ca o pupa numai pe aia am zis ca nu il mai bag in seama nu il mai sun nu ii mai da mesaje si asa am facut si m-a sunat el.Si vineri m-a sunat din nou si m-a intrebat cand ma mai duc pe acolo sini-am zis ca nu stiu.De ce sa ma duc acolo.Si a zis ca sa ma duc si sa fac sarbatorile de iarna cu ei. I-am zis ca nu stiu si a zis vorbeste ci simona(colega mea)sa vi acolo.si i-am zis poate si a zis bine te astept te pup. Ce credeti ma place? cand o pupa pe aia vrea sa ma faca geloasa.Eu nu stiu ce sa cred de aia va cer voua sfaturi.sa ma duc acolo? ce sa fac? dau fundita va pup:*

4 răspunsuri:
| Azkadella explică:

Nu are nimic c colega mea.lui ii place de o fata de acolo din sat nu de colega mea.atnci a pupat-o pe obraz pe colega mea sunt doar prieteni.

| Anonim_9810 a răspuns:

In primul rand in niciun caz nu accepta sa stai cu un baiat care are o legatura cu colega ta si mai ales care nu se fereste de asta... explica-i ca asa ceva tu nu accepti, iar mai apoi aplica indiferenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stupid isi bate joc de aman2laughing)

| alexandra_8650 a răspuns:

Stai linistita. El face asa numai ca sa te fac geloasa fiindca te place mult. Daca nu i-ai fi placut nu te ar mai fi sunat. Te rog funda