| anonim_4396 a întrebat:

Caut o melodie care era ceva gen: I have a secret...and you need to keep it. Si videoclipul era cu un om intr-un club parca.laughing imi spuneti si mie cum se cheama?puppy dog eyes. scuzati categoria dar este cea mai accesatastraight face

5 răspunsuri:
| PerfectInsanity a răspuns:

E cantata de o femeie melodia? nu e aia de la the pretty little liars?

| Andreeafma a răspuns (pentru PerfectInsanity):

Nu...este cantata de un barbat dar oricum am gasit-o love struck se numeste D'Banj - Oliver Twist. multumesc mult oricum :*

| PerfectInsanity a răspuns:

Aaa laughing, da super melodie happy mai ales la niste boxe bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PerfectInsanity):

winking love strucklove struck