| eugeniu001 a întrebat:

Hei TPU cine imi zice si mie de ce cind mi se scoala ma gindesc numai ca sa masturbez, iar dupa ce dau drumul si ma uit mai departe la porno imi este grata?

Răspuns Câştigător
| RetardedRacoons a răspuns:

Este uimitor cat de mult distrug religia si preconceptiile un om. Ai fost invatat ca masturbarea si actele sexuale sunt ceva rusinos si pacatos, de aceea te simti vinovat si scarbit.
Invata sa iubesti partea aia animalica din tine, nu e nici-o rusine si nici-un pacat.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca organismul tau s-a descarcat de acea excitatie pe care o simteai inainte.Adica nu mai simte nevoia de alta lucrare. Dupa 1-2 ore nu simti iar acelasi lucru daca vezi iar porno? Nu are nici o legatura raspunsul ratonului cu asta.

| darrio2007 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Daca invata ceea ce spui tu nu se masturba deloc.Esti cumva abstinent? Nu sustin masturbarea dar actul sexual facut cu cine trebuie si cand trebuie este ceva normal.Casatoria o faci in fata lui Dumnezeu.Nu este pacat.Este perpetuarea speciei, fiule.

| darrio2007 a răspuns (pentru darrio2007):

Pentru RetartedRacoons.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru darrio2007):

Am impresia ca n-ai inteles mesajul meu. Eu sunt pro masturbare si pro sex animalic.

| darrio2007 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Pana aici totul ok.Dar daca te tii de masturbare cand mai ai timp sa faci sex? Si nu duce la nimic bun cand este practicat des.Si sexul animalic cui ii place? Poate doar acelor femei care o fac pe bani.