| alexalx1234 a întrebat:

Credeți că băieții care se pricep la calculatoare si sunt pasionați de acest domeniu nu vor fi iubiți niciodată de o fată?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu are legatura una cu alta

| mihai69 a răspuns:

Nu cred asta. Uite, pe mine m-au iubit chiar mai multe.

| peperonies a răspuns:

Cum ai ajuns la o concluzie de genul?

| danutzu96 a răspuns:

Nu as zice chiar niciodata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zic ca da, ai sa te simti mai bine, nu? Inseamna ca nu esti tu de vina, ci doar talentul tau)))

| christall a răspuns:

Nu cred asta. Sigur vor fi iubiti.

| Adiq a răspuns:

Nu are legatura.

| MULLER96 a răspuns:

Depinde doar de baia daca osal iubeasca o fata sau domeniul n-are nici o importanta daca nu devine dependent, dar stiu multi care lucreaza in acest domeniu si familie si sunt foarte fericiti cu femeile lor.

| DanyelDani88 a răspuns:

Salut
Depinde cum este acel baiat, cum se comporta cu fata, aspectul, atentia acordata fetei, etc...
Daca vor sta in mare parte in fata pc-ului, si nu iau contact cu ele, sau iau cine stie cand, probabil, in rest, sunt la fel ca restul baietilor, au toate sansele