| Girl555 a întrebat:

Hei TPU cum se face sa " Fi URMARIT" pe facebook, am bifat casuta cu folow dar nu imi apare daca intru dupa alt facebook si intru pe profilul meu nu are nicaieri " urmareste " sau nu se poate undeva sa inviti prietenii sa iti urmareasca profilul? laughing Scuzati categoria :*

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
In primul rand ca cineva sa-ti poata da urmareste si sa gasesti in setari trebuie sa ai varsta adulta declarata, adica la datele tale sa ai peste 18 ani, dupa ce faci acest lucru iti apare butonul