| Duutsie a întrebat:

Hei TPU! Cunosc un baiat de cateva luni, insa de o perioada a inceput sa-mi placa. Ma imbratiseaza cand ne intalnim prin scoala, ma pupa pe obraz uneori, la antrenamente (la volei) vrea mereu sa fie cu mine in echipa. Zilele trecute eram in fata clasei lui si vorbeam cu un tip, iar el se tot uita la noi din clasa cu coada ochiului. Este genul de baiat foarte de treaba, glumet, dar timid si rare ori abordeaza fata care ii place (din cate am inteles de la anumite persoane). Ieri, o prietena buna care este cu el in clasa i-a spus ca a vazut ca ne intelegem bine si l-a intrebat daca nu cumva e ceva ce ar trebui sa stie laughing Iar el i-a dat un raspuns foarte aiurea, care a sunat cam asa: nu merge bine vanatoarea, colega, nu am pusca buna. Ce o fi vrut sa spuna? Ca nu ii place de mine si avea alte asteptari, sau considera ca eu nu-l plac si nu-i dau atentie?

4 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Pai aproape sigur te place, dar mai bine arata-i si tu asta ca sa-l incurajezi altfel ai sa ratezi ocazia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede ca nu are sanse la tine... Incearca sa ii arati ca-l placi!

| anonima3389 a răspuns:

Cred ca a vrut sa spuna ca nu are el tupeu sa te abordeze.

| georgily a răspuns:

Te place, dar va renunta la tine daca nu ii acorzi si tu atentie, fa in asa fel sa vada ca esti si tu interesata! :*