| anonim_4396 a întrebat:

De la un timp iubitul meu nu mai are incredere in mine doar pentru ca a gasit o conversatie la mine in telefon intr-o perioada in care ne certam. Eu jur ca nu l-am inselat dar el o considera tentativa de inselat și a spus ca nu ma iarta si nu mai are incredere in mine decat daca o sa avem relatie deschisa si o fac cu cineva pe fata, sa stie el. Acum intrebarea mea este. Cum naiba sa fac asta daca eu nu simt nimic pentru alt barbat? El spune ca am un fetish de a insela si trebuie sa ma plictisesc de acest fetish ca sa pot fi monogama intr-un final, dar totusi. Eu nu simt nevoia sa fac sex cu altcineva. Am simtit doar atunci la cearta nevoia de a ma refugia in cineva si n-a inteles ca a fost vina lui. Nu stiu ce sa mai fac... ajutati-ma va rog.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Transmite-i din partea mea ca este un dobitoc. Si retardat. Taie-l de la portie o anumita perioada de timp, pana ii revine mintea. Cea buna, normala, logica, rationala. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Ce să faci? Să cauți pe unul cu toate țiglele pe casă. Ăsta e clar nepotrivit pentru tine, oricât de orbită ai fi de amor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai tu dupa o simpla cearta deja iti cautai pe altul. Daca vroiai un refugiu nu trebuia sa fie neaparat alt baiat. Puteai face altceva sa te detasezi. Tu in secunda 2, ai vrut sa ii arati ca e usor de inlcuit.
Scuza-ma ca iti spun, dar e prost daca mai sta cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce? Ma frate o fata cand greseste gata sariti toti in capul ei. Dar ei cand gresesc si noi suportam atat? El m-a inlocuit primul cu alta fata si a avut o alta relatie imediat dupa. Asa ca scuza ma dc am avut un motiv bun.

| ImLost a răspuns:

Foarte bine procedeaza iubitul tau, daca dupa o cearta fugi in bratele altui barbat imi pare rau sa iti spun... nici un barbat normal la cap nu ar accepta asa ceva. Cand exista certuri trebuie sa le rezolvati, sa discultati, nu sa fugiti amandoi la altcineva. Tu cum ai fi reactionat daca dupa o cearta cu iubitul tau ai fi aflat ca a fugit la alta? Ai mai avea incredere in el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ImLost):

A facut deja asta

| ImLost a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca sunteti facuti unul pentru celalalt, in relatia asta o sa fiti fericiti toti 4.

| Adriann92 a răspuns (pentru ImLost):

Super răspuns?