| alexandraad a întrebat:

Hei TPU! De la un timp parca nu mai simt aceeași placere in pat cu iubitul meu. Parca m-am "lărgit" eu, sau el ar fi de vina cu penisul. Parca totuși înainte ma simteam mai bine, simteam ceva, dar tot nu cine stie ce din cauza penisului. Acum parca nu mai e la fel, ma și umezesc foarte mult, oare sa am ceva? E posibil sa mi se fi lărgit vaginul? Am și slăbit brusc, in ultimul timp. Ce părere aveți? Un vagin se poate largi? Sau la el ar fi problema? In orice caz nu e o problema așa mare, doar ca sunt curioasa.

1 răspuns:
| Willis a răspuns:

Posibil rutina, posibil și natura, în sensul că fiind excitată, ți se poate dilata mai mult de la căldură. Și normal că penisul devine cam subțire și tu nu mai simți plăcere ca la începutul relației.