| Krulku a întrebat:

Hei TPU, de la un timp simt o atractie fata de fratele iubitei mele. Am vise cu el noaptea si nu imi pot lua gandul de la el. Ce pot sa fac? Ajutor!

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Faci cu iubita, sau nu faci?

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce poti sa faci? Sa-ti accepti sexualitatea, iar daca iti place el mai mult decat iubita ta, sa lasi fata in pace, sa-si gaseasca pe cineva pentru care ea este principala atractie.

| Hammurabi a răspuns:

Ajutor să ce?
Dacă ești gay sau bi, cu ce crezi că am putea să te ajutăm noi? laughing

| Goete a răspuns:

Adica, esti baiat si te simti atras de fratelei iubitei tale
Sau esti lezbiana si te simti atrasa de fratele iubitei tale?

Cum vrei sa iti spunem parerea cand habar nu avem ce gen ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nici o problemă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți să îi spui iubitei că îți place de fratele ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești bisexual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Să-i dai atenție maximă iubitei și mai puțină fratelui ei, dacă vrei să nu cazi în păcat. Sau poate deja s- a întâmplat? Dacă da, spovedește-te și te pocăiește!

| paul123paul123 a răspuns:

Du-te la biserica nu face sex cu barvati ajungi in iad

| xXxXRazviXxXx a răspuns:

Poți face sex. Alte opțiuni nu prea ai.