| ansei a întrebat:

De o perioada de timp am aflat de la un coleg ca prietenul lui cel mai bun, colegul lui de banca, ma place. Atunci cand mi-a zis am ramas efectiv socata si n-am dat niciun raspuns fiindca nu m-am gandit niciodata la el mai mult ca la un prieten. Mie imi place super mult de el ca persoana, doar ca e foarte timid si nu prea face nimic sa imi "demonstreze" ca ma place. Mereu se uita la mine si imi place sa ne uitam in ochii celuilalt, dar nu sunt foarte sigura daca il plac. Mereu cand nu ne intalnim o perioada, eu chiar ii simt lipsa si imi doresc sa stam mai mult impreuna. Faza naspa e ca la sfarsitul anului scolar, el se muta la Brasov. Chiar nu stiu daca ar trebui sa fac ceva sau daca sa las lucrurile asa si sa-l las sa plece fara sa se intample nimic. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-are rost avand in vedere ca pleaca

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea sa-i spui chiar si acum ca ti-a placut de el. Ar reprezenta o amintire poate chiar de neuitat. Da dovada de putin curaj daca el este mai timid. Succes!