| anonim_4396 a întrebat:

De o saptamana am inceput sa vorbesc cu un tip din scoala! E dragut,chiar il plac! Ieri am vorbit la scoala saptamana trecuta mi-a cerut si numarul de telefon si vorbim ne intelegem. Doar ca azi nu l-am prea vazut prin scoala, adica de obicei vine la mine in clasa si stam si vorbim. Azi m-am tot uitat dupa el si intr-o pauza l-am vazut si l-am intrebat ca ce s-a intamplat de nu a venit la mine si mi-a zis ca a avut ceva treaba si chestii! Ok, am inteles! Dar in oras l-am oprit sa vorbim si n-a stat nici 5 secunde si mi-a zis ca se grabeste si trebuie sa plece! Ce s-a intamplat? Am mai patit asa cu un tip acum 2 luni, am vorbit cu el cateva zile si dupa aceea nu ma mai cautat! Ii sperii sau ce fac?laughing

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

Probabil eşti prea "comunicativă", iar el nu...te-ai gândit vreo secundă că are şi el nevoie de spaţiu? Şi că nu trebuie să stea mereu pe lânga tine?
Încearcă să nu-l sâcâi prea tare când vorbeşti cu el, dacă vrei să-l mai vezi, desigur.

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Dar poate baiatul chiar avea treaba...

Răspuns utilizator avertizat