| anonimus123456789102000 a întrebat:

Hei TPU... Deci am intrat intr-o noua relatie cu un baiat mai mare ca mine. azi m-am intalnit cu el, dar mai era cu un prieten. la inceput a fost un pic ciudat pentru amândoi, dar ne-am plimbat si pe drum m-a luat de mana. in parc, ma saruta non-stop si se juca cu mine. e chestia ca vreau sa stiu daca merita sa pun suflet, pentru ca deja incep sa il plac chiar foarte mult. dar nu stiu ce intrebari sa ii pun ca sa stiu daca e serios cu mine sau nu. help!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ma tot saruta", pai draga daca vrea sa te sarute inseamna ca tine la tine.E normal ca la inceput sa fie putin ciudat pentru ca asa se intampla in majoritatea relatiilor, deci nu e nimic nou.Nu stiu ce fel de persoana este iubitul tau, dar totusi ar trebui sa ii acorzi o sansa.

Răspuns utilizator avertizat
| AdelaElena88 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa ii spui ca compania prietenului sau nu te a făcut sa te simți confortabil, nu pentru ca ai ceva cu el, ci pentru ca ți ai fi dorit sa fiți doar voi doi. Poti sa îl întrebi pe parcursul conversației cum vede el o relație: și în funcție de raspus îți poți da seama dacă e serios sau nu. Poți sa îl întrebi ce și ar dori de la o partenera, etc vorbește cu el și dacă vezi ca e sec sau se ferește sa îți spună eu zic sa ii zici pas, dacă nu vreau sa comunicați, relația nu o sa fie prea fericita, părerea mea. EU zic sa nu te grăbești sa pui suflet. Fii precauta și nu te îmbăta cu apa rece.Multa sănătate!

| Andrei123456qwer a răspuns:

Bu a. Il intrebi daca are macar 10 cm. Daca nu ii dai papucii pe loc. Deja restul sunt mici amanunte si nu mai conteaza.