| Crinutzaaa a întrebat:

Hei TPU, duminica am facut sex neprotejat cu iubitul meu, a scos-o la timp dar s-a scurs deasupra mea, am sters repede dar tot sunt nesigura. Se poate sa fii ramas insarcinata? Si azi dimineata am vazut ca imi vine menstruatia, banuiesc ca, daca ramaneam nu imi mai venea, poate sa-mi explice cineva? Multumesc! :* :/

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ti a venit menstruatia, nu esti insarcinata

| Adry05 a răspuns:

Dacă ţi-a venit menstruaţia înseamnă că eşti ok.

| Arkhasas a răspuns:

Crinutzaa căreia îi place puţa...

| Crinutzaaa explică (pentru Arkhasas):

Da aia'i treaba ta? Stii tu daca imi place sau nu? O fac cu iubitu meu nu cu tot orasu

| JustSmileK a răspuns:

Deasupra ta? Daca a fost pe abdomen e ok. Oricum ai grija ca nu-i de glumit cu asa ceva.

| Nebunatyca69 a răspuns:

rolling on the floor))))))))) Fetițo, dacă ți-a veni menstruația, nu ai de ce să=ți faci griji, nu ai ramas, atâta timp cât nu iși dă drumu in tine.

| Diiaanna a răspuns:

Prezenta menstruatie inseamna ca nu esti insarcinata, dar pentru siguranta si linistea ta poti sa faci un test.