| Mirela123yz a întrebat:

E adevarat ca daca iti incepi viata sexuala, iti va creste fundul? Vorbeam cu o prietena despre asta si ea asa mi-a spus. big grin

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dupa ce nasti se modifica conformatia soldurilor/fundului. Dar nu este o regula general valabila.

| Adry05 a răspuns:

E un mit idiot care nu știu de unde o fi pornit

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Are dreptate, la unele le crește mintea, la altele fundul iar la altele burta.

| mihai69 a răspuns:

Fundul crește dacă începi să mănânci excesiv, fără să faci efort / mișcare ca să arzi caloriile păpate.
De la sex poate doar să îți crească burta și sânii, dar și alea doar pentru un timp limitat.

| Andreeush a răspuns:

Nu e adevărat.

| Sofer a răspuns:

Dacă îl umfli creste. Nu creste nimic.

| Goete a răspuns:

Nu, fundul creste dupa casatorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu da, dar nu e obligatoriu, si oricum nu se intampla peste noapte

| Paul754880338 a răspuns:

Si, atunci, de la statul pe canapea si mancatul aiurea si fara rost, ti-ar putea creste parul, nu?

| Paul754880338 a răspuns:

Singurul lucru care creste este nivelul de experienta si de autocunoastere.

| Lule a răspuns:

Nu-ti creste nimic.
Fundul iti "creste" daca faci sport pentru ca ti se vor dezvolta muschii din zona aia sau daca te ingrasi (dar trebuie sa ai forma corpului de clepsidra sau pară)
Singura chestie benefica a inceperii vietii sexuale este reglarea hormonala.