| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca fostul meu sa rada de mine dpdv fizic si psihic si sa ma jigneasca urat si sa spuna ca ma refuza el sexual?

Răspuns Câştigător
| ItIsAlright a răspuns:

Sunt doar niste frustrari. Sau... sa stii ca multe dintre ele sunt glume, cicaleli. Unii mai fac asta si in relatie ca sa te enerveze intr-un mod dragut.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este normal dacă este fostul. Așa își descarcă el enervarea că nu mai este cu tine.

| mihai69 a răspuns:

Pentru el se pare că e normal.
Dacă ar fi fost un OM binecrescut și cu toate țiglele pe casă, n-ar fi fost...

| SilentRain a răspuns:

Înseamnă că nu te-a iubit 'și ca e un dobitoc imatur
Normal nu e, normalitate e ceva rar în ziua de azi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E normal daca atata il duce capul. Daca este frustrat si nervos ca l-ai lasat. Isi varsa supararea prin cuvinte. Asta nu te-a iubit niciodata cu adevarat. Daca te iubea nu te facea troaca de porci dupa ce v-ati despartit. Te respecta mereu, ai fost o parte din viata lui. Nu merita sa-i dai atentie. Treci mai departe, gaseste pe altcineva potrivit.

| ImiPlaceMarmelada a răspuns:

Nu este normal ca o persoana sa rada de o alta persoana, indiferent daca e fosta, o persoana necunoscuta s-amd. Normal este sa fii om; sa arati ca ai o edicatie buna; ca iti folosesti creierul si ca nu il ai degeaba.