| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca iubitul meu sa vrea sa ma schimbe fortat si sa ma critice spunand ca trebuie sa evoluez? Ok, poate îmi vrea binele, dar ma tem ca nu ma mai place daca imi tot reproseaza chestii. Totuși tine la mine si mi-a demonstrat asta de multe ori insa nu-l inteleg in totalitate si mi-e teama sa nu-l pierd.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o arma dea lui sa te manipuleze sau esti prea copilaroasa pentru el

| Andreeush a răspuns:

În ce sens vrea să te schimbe?

| laSoledad a răspuns:

Sa evoluezi in ce privinte? Tu vrei asta sau doar el?

| anonim_4396 explică (pentru laSoledad):

Si eu vreau asta. In toate privințele. Bine, el e mai mare la ani si poate d aia.

| GirlOnline81 a răspuns:

Cand alegi sa fii cu un om e pentru ca iti place si il vrei asa cum este. N-ar mai fi el daca s-ar schimba, asa ca unde e logica?
Strict on topic, nu te vrea asa cum esti, probabil doar anumite parti din tine.