| Magda20 a întrebat:

Hei TPU, este normal ca atunci când mă apropii de iubitul meu, sau stau lângă el să i se "scoale"? E destul de ciudat pentru mine, să îl văd non-stop cu aia sculata

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cati 14 ani ai de ti se pare asa de anormal?

| RAY a răspuns:

Sa inteleg ca tu ai vrea ca el sa nu fie atras sexual de tine, de ce nu stai cu asexuali, gay

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este un act reflex. Suntem din regnul animal, asta nu o spun cu nuanță peiorativă. Să te bucuri dacă se întâmplă așa, este un semn că te dorește cu toată ființa lui. Sexul nu este pornografie numai pentru cine îl interpretează așa. Ar fi mult mai rău, mai negativ să fie invers să nu trezești deloc interesul. Bucură-te și profită, asta nu durează toată viața, acum este momentul potrivit, acesta este semnalul.

| Emilian65 a răspuns:

Da,este normal. Daca nu i s-ar scula ai zice ca este impotent.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| Andreeush a răspuns:

Asta înseamnă că se excită când te vede laughing

| Hammurabi a răspuns:

"cu aia sculată"? laughing
la cât de sensibilă și romantică ești e clar că săracul stă cu ea sculată că nu primește mare lucru de la tine.

| cristimihailov a răspuns:

Pune odata si rezolva-l. Cat vrei sa il faci sa se chinuie?

| Plato a răspuns:

Pai nu e normal, de ce te mai tine?

Răspuns utilizator avertizat
| Toteu78 a răspuns:

Dă eu si tu mai des ca să se mai liniștească săracu