| Sophie7 a întrebat:

Hei, TPU. Eu şi prietenul meu ne certăm din orice prostie, dar ne împăcăm la scurt timp pentru că 'nu putem unul fără altul', dacă pot spune aşa. Cum am putea evita certurile? Nu vreau să îl pierd, ţin foarte mult la el!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| SammiSchüler a răspuns:

Am trecut si eu printr-o situatie similara. parerea mea este ca ar fi bine sa spuneti unul altuia ce ati vrea sa schimbati in relatia voastra (ma refer la comportamentul fiecaruia) si sa incercati sa va tineti de promisiuni. intr-adevar e mai greu la inceput dar daca tineti unul la altul veti reusi sa treceti peste aceste mici "incidente" happy. succes