| Nick555 a întrebat:

Eu sunt bisexual si acum o saptamana m-am despartit de iubitul meu bisexual si m-am cuplat cu o fata hetrosexuala.Ei, faza e ca ea m-a inselat cu fostul meu iubit si m-a parasit pentru el. Ceea ce stiu este ca si el o inseala pe a cu altul.Credeti ca ar trebui sa-i spun iubitului fostului meu iubit ca il inseala? Voi ce credeti?

8 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

E tare complicat si n-am reusit sa inteleg relatiile dintre voi, dar daca toata lumea se inseala, eu zic ca se merita unul pe altul si mai bine sa-ti vezi de drumul tau.

| h3r a răspuns:

Îl înșeală cu o lesbiană?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca e bine sa cauti o relatie mai putin complicata.

| grab a răspuns:

Spune-i. Inainte de oral. Ca dupa aia nu te mai crede.

| 7639781254 a răspuns:

Mda...cred ca trebuie sa-ti vezi de treaba ta si sa-ti gasesti pe altcineva.

| BubbleWhitee a răspuns:

Nu le am cu astea, și chiar nu știu cum să te ajut în tipul ăsta de relații, dar tot ce pot să-ți spun este că ar fi corect să-i spui iubitului fostului tău iubit că il inșeală laughing! Succes

| MsJoker a răspuns:

rolling on the floor) lol ce dracu?! iubita fostului heterosexualului il inseala pe iubitul tau, care te-a parasit pentru lesbiana, cu tine care esti bisexuala?

| Annonymous30 a răspuns:

Mda e plina tara asta de bulangii.Cred ca parintii tai sunt foarte mandrii de tine!