| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU Fostul a vrut sa fie cu mine si eu l-am refuzat din cauza a ce a facut inainte de asta. A mai fost cu mine si dupa 3 zile m-a parasit, a inceput dupa sa ma injure sa isi bata joc de mine si sa ma ironizeze. Dupa vreo saptamana a zis sa terminam cu cearta si a doua zi a zis ca vrea sa fie cu mine. Spunea ca inainte nu stia ce vrea ca era confuz si de astea. Astazi m-a intrebat daca il plac si eu i-am zis ca da doar ca nu mai vreau sa fiu cu el pentru ca o sa se intample la fel ca data trecuta. El a stat cateva secunde si a zis ca "na macar el a incercat". Dupa s-a comportat foarte ok de parca nici nu i-a pasat. A spus ca sunt talentata, ma facea sa rad si era si putin pervers. Spunea ca sunt zeita frumusetii si de astea. Doar ca eu cred ca isi batea joc si de astea. Azi am vrut sa il astept pe un baiat si el a plecat si cand a vazut ca eu stau dupa la a ramas si el. Dupa cand am plecat nici nu m-a bagat in seama si a vorbit doar cu baiatul ala. Credeti ca ma place sau a vrut sa fie cu mine doar ca sa aiba o relatie? (Am fost 2 ani impreuna pana acum si ne-am certat destul de rar, mereu ne impacam )

Răspuns Câştigător
| AlexandruInu a răspuns:

Pfff ce ai zis tu aici m-ai descris fix pe mine.Asa m-am comportat si eu cu fost, doar ca sa o tachinez sau sa ma bag in seama, sa ies in evidenta. Acum ca face glume perverse asta se intampla la majoritatea baietilor( glume minore cu haz). Cand ai zis ca ai stat sa astepti un baiat, el atunci a devenit gelos si furios( crede-ma ca asa am facut si eu) pe urma ai zis ca a venit la tine cand ai ramas singura. A facut gestul asta pentru ca a vazut ca nu mai are concurenta. A plecat crezand ca e depasit. Ai zis ca a vorbit numai cu baiatul ala. Hmmm ar putea sa iti fi dat o lectie, adica numai cu el sa ai voie sa stai. Dupa o relatie de 2 ani trebuia sa il cunosti bine sa aveti amandoi incredere. Te-ai culcat cu el? Daca da hmm nu ai facut bine. Asigurate ca nu se lauda cu asta la toata lumea.Sa iti dau un ex, pe mine. Eu dupa 3 luni de relatie m-am culcat cu ea. Dupa asta am fost foarte deschisi sinceri, nu am mai fost gelos/geloasa. Dar cand i-am zis un secret despre trecutul meu s-a cam dus pe **** relatia. Daca el se comporta atat de imatur si e badaran lasa-l nu te merita. O sa suferi putin dar iti trece.

| anonim_4396 explică (pentru AlexandruInu):

Nu m-am culcat cu el. Avem 14 ani. laughing. Deci ce zici tu este ca el chiar daca a zis ca vrea sa fie cu mine din nou si ca ma iubeste nu este adevarat si ca nu i-a pasat ca l-am refuzat pentru ca el oricum nu ma placea si a trecut de mult timp peste. Ca vroia doar sa se bage in seama ca are o relatie si acum ca eu l-am refuzat lui nu ii pasa. (Apropo el facea glume de astea perverse si in timpul relatiei)

| AlexandruInu a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm intr-un fel atunci cand i-ai zis ca inca il iubesti dar nu vrei sa fii cu el, el atunci nu a stiut cum sa reactioneze. Dar ai 14 ani lasa-l gaseste pe altcineva. La 14 ani daca face glume perverse da-l...

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Regretă că nu mai are cu cine să facă sex.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Nu am facut niciodata sex. Si nici nu ne gandeam.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate TU nu te gândeai. El doar asta visa, orice ar susține el față de tine. Crede-mă, sunt și eu bărbat!winking

| cristi10grei a răspuns:

happy si daca a spus ca esti, zeita frumusetii, asta insemna ca e pervers rolling on the floor. faza nasoala e ca ai sta cu el 2 ani si nu l-ai cunoscut macar cat de cat asa

| anonim_4396 explică (pentru cristi10grei):

Nu asta am vrut sa spun. De exemplu el se preface ca isi scapa creionul pe jos ca sa isi puna capul pe piciorul meu. Faza cu zeita am zis ca mi se parea ca isi batea joc cand a zis asta. Nu stiu ce simte el dar face intruna glume perverse. Asa e el mai pervers. Dar mai e o fata cu care mereu se tachineaza. El o imita, o "loveste" si am impresia ca o place dar mie mereu mi-a spus ca nu. De exemplu a fost cu fata asta in vara ca sa ma faca pe mine geloasa si de atunci fata aia nu mai vrea nimic cu el. Totusi eu as vrea sa fiu cu el in ciuda a tot ce s-a intamplat doar ca nu stiu daca el chiar ma place

| cristi10grei a răspuns (pentru anonim_4396):

Acordai inca o sansa si vezi totusi cum se comporta, daca vezi ca nu se schimba si tot asa este! sincer n-are rost sa pierzi vremea cu un asemenea specimen

| anonim_4396 explică (pentru cristi10grei):

Eu i-am acordat o sansa mai demult dupa ce s-a despartit de mine iar dupa 3 zile m-a lasat si a zis ca nu sunt genul lui. Oricum eu am imprsia ca vrea sa fie cu mine pentru ca fata aia pe care el o tachineaza nu il place.

| cristi10grei a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci sfatul meu este sa-l lasi si, sa te comporti ca si cum nu l-ai conoaste si sa vezi atunci reactiea lui...