| simodex a întrebat:

Hei tpu...help
Am dureri urate in zona splinei si fac febra( 37-38.5)
ce ar putea fi? Imi e tare frica
Ar putea avea legatura cu vreo sarcina sau cu vreo boala sexuala?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic, degeaba stai sa astepti pe TPU diagnostice nu o sa le primesti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca pe baza tuturor informatiilor foarte utile, complete si complexe prezentate in aceasta intrebare, singura persoana avizata si specializata care iti poate oferi raspunsul exact, precis su corect este Mama Omida si al ei ''glob de cristal'' fermecat. big grin

| sofisis a răspuns:

Nu faci febra de la sarcina...
Mergi la medic!