| OriginalRecipi a întrebat:

Hei TPU, ieri am fost la o petrecere si am cunoscut un baiat de culoare care se dadea pe langa mine. I-am acceptat avansurile si am mers la el acasa. La inceput, a fost doar o joaca nevinovata. dar am ajuns sa facem sex anal fara prezervativ. Oare, daca penisul lui era de aproximativ 27 de centimetri, este posibil sa raman insarcinata? Vreau sa mentionez ca eram la ovulatie. Va rog, cer raspunsuri cat se poate de serioase, ofer funda.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Care este legatura intre un penis de 27 de cm, ovulatie, sex anal si sarcina. Intre acesti termeni exista o contradictie totala. rolling on the floor Cu toata seriozitatea raspunsul privind posibilitatea de a se naste o sarcina este DA, dar numai daca ar fi fost vorba de un sex oral. big grin

| SG1995 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sexul oral nu implică astfel de riscuri, poate ai vrut să zici cel vaginal. laughing

| minrest a răspuns:

Vezi ca ai facut o greseala de scriere, cred ca ai vrut sa scrii ''ofer fund''; asa are un pic mai multa logica textul. In forma actuala insa, e neinteligibil.

| cristi10grei a răspuns:

Pariu fac pe 10 ero ca asta e baiat si e cont fals

| MULLER96 a răspuns:

Cati ani ai?

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Cam mult bullshit