| antonia1 a întrebat:

Imi place de un baiat pe care il stiu cam de doua luni. Am iesit in oras de doua ori numai noi doi, vorbim destul de des, vorbeam chiar in fiecare zi intr-o perioada, dar nu stiu daca el ma place, desi el ma tot chema in oras si intra pe mine pe net totimpul, in ultimul timp nu mai intra asa de des pe mine si pare mai distant. Inca mai vorbim foarte ok dar nu stiu ce sa fac..sa il intreb eu daca vrea sa mai iesim? ca poate a crezut ca eu nu am interes fata de el si de aceea nu a mai insistat la fel de mult ca inainte.

5 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Ok, in primul rand trebuie sa iei in calcul si faptul ca baiatul mai are o viata personala. Poate nu esti singura fata cu care vorbeste, poate au aparut alte probleme in viata lui, iar el trece printr-o perioada mai dificila. Exista mii si mii de motive pentru ceea ce ai spus tu.

Oricum, sfatul meu este urmatorul:
Calmeaza-te, nu te agita degeaba. Daca tot nu isi va schimba atitudinea si va continua sa fie asa sau mai rece de atat, atunci poti sa-l lasi in pace si sa-ti vezi de viata ta pentru ca NU pierzi nimic. Pana la urma... de ce ai vrea sa-ti pierzi timpul cu cineva care nu te apreciaza?

Be smart and have fun.winking

| RAY a răspuns:

Bla,bla povesti avea masina, banii, lanturi ceva? daca da e ok, eu stiu ce a crezut da ce eu sunt neuronul lui sa stiu tu stii

| zHeArTz a răspuns:

Cred ca nu te place thinking Altfel iti spunea pana acum. (daca e mai timid inseamna ca ma insel si fa tu primul pas) Tu il cunosti mai bine ar trebui sa stii cum sa procedezi happy.

| 69AnonimuS69 a răspuns:

OFFFF! *** of... De ce toate intrebati asta. Daca arati bine, esti cu tupeu si iti place dragostea orice baiat te-ar place. Doar invita-l undeva si gata, totul va veni de la sine.

| mateicoca a răspuns:

Fa tu primul pas si saruta-l