| ThatLilith a întrebat:

Hei, tpu.Imi place de un băiat și vreau să-l cuceresc. Puteți da un sfat? (el nu ma prea cunoaște și e mai greu)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te bagi in seama cu el. Youtube e la indemana daca nu stii cum si nu pune suflet in relatie ca sa nu suferi dupa despartire

| Andreeush a răspuns:

Începe să vorbești cu el.

| Sofer a răspuns:

Cu un zambet de diva si cu decolteul la vedere cuceresti orice barbat.

| Plato a răspuns:

Ii ocupi capitala, cam asa se cucereste. Apoi muti armata si administratia acolo.
Ori te place, ori nu, nu poti face nimic sa influentezi asta.

| BravoJohn69 a răspuns:

Fă-i sex oral pe mine mai cuceri așa

| Caddyyyy a răspuns:

Vb despre ce iti place tie sa faci...sau ce iti place la un baiat, si dupa.sa iti zica el ce prefera la o fata