| Sabina123 a întrebat:

happy
Imi place un baiat de la mine din clasa, si nu stiu cum sa-mi dau seama daca si el ma place.Prietena mea zice ca da, dar eu nu stiu ce sa mai cred.De obicei cand vorbim ceva se apropie de mine,la sport ne jucam impreuna,ma atinge intentionat pe par(asa imi zice prietena) si pe umar,intra in discutie, si ma tachineaza cu diferite lucruri.
Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca te place, dar e prea timid sa ti-o spuna. Cele de mai sus sunt clar semnale ca te place!

| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca te place dar este prea timid ca sa o spuna!

| oty2001 a răspuns:

Te place sigur!
ce trebuie tu sa faci : (daca-l placi si vrei sa stii daca te place ) roaga pe cineva (un prieten comun de preferat) sa-l intrebe daca te place.
Oricum daca nu te place si tu-l placi sa stii si sa nu uiti ca nimeni din lumea asta nu merita lacrimle tale.
Iar lacul e plin de pesti.

| Patrick1 a răspuns:

Filtreaza cu tinewinking de ce nu faci tu pasul urmator? gen: un pupic, o imbratisare, un apropowinking succes

| AllIWant4ChristmasIsU a răspuns:

Cine se tachineaza se iubeste. E o vorba ca baietii daca nu au vrajeala necesara sa cucereasca o fata, apeleaza la tachinari si la glume ca sa atraga atentia fetei respective. Si mie mi se intampla la fel, dar pana nu imi zice o scoala intreaga ca baiatul ala e cu coada intre picioare dupa mine, eu nu cred. Daca nu vrei sa asculti de noi, asculta de prietena ta, stie ea ce zice. Bafta si, fii linistita. Sigur te place:*. Fundita love struck?