| qwerty101010 a întrebat:

Hei TPU in primul rand scuzati categoria deocamdata nu pun intrebari la aceasta categorie dar asta este o exceptie... Vreau si eu The Sims 3 full un site de download de la el sau ceva... daca e cineva care ma poate ajuta sa imi lase un mesaj cu id lui/ei si o sa ii dau eu add :*:*:* Va multumesc anticipat si inca o data scuzati categoria dar este una dintre cele mai accesate :*:* Dau funditawinking

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Serios acum dar...schimba categoria si ti-l dau eu! Ce-i care stau pe categoria asta care zici ca este populata NICIODATA nu te pot ajuta chiar daca sunt multi! S-au poate vrei un SIMS 3 - XXX. big grin