| anonim_4396 a întrebat:

In seara nuntii vreau sa fiu virgina! (Am 14 ani di vreau sa ma pastrez pana atunci )
La noi, fetele virgine au voal pe fata. Acum vin intrebarile...
1. Daca ma masturbez, dar nu ma dezvirginez( fizic) mai pot purta voalul pe fata?
2. Daca ma masturbez mai dunt virgina psihic?
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La nunta poti sa porti ce vrei tu voal sa fara indiferent ca esti virgina sau nu. Asta e o chestie culturala care nu are absolut nimic in comun cu viata de azi. Din punct de vdere religios daca iti pasa de asta daca te masturbezi tot aia e. Parerea mea e ca e prematur sa te gandesti tu acum cum o sa fii in moaptea nuntii. Pana atunci sper sa te mai coci la cap so sa vezi lumea asa cum e azi nu cum o vedeaa strabunica ta.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. Da.
2. Tot da

| gazza01 a răspuns:

Buna! Daca te masturbezi, inseamna ca nu o sa prinzi noaptea nuntii virgina! laughing)

| Goddess23 a răspuns:

Buna. Important e sa fii tu impacata cu tine si sa fii fericita in ziua nuntii tale. Putine fete se mai casatoresc virgine si daca rezisti pana atunci bravo tie. Totusi am vazut si femei in toata firea cu voal pe fata. Revenind la intrebarile tale: da poti purta voal pe fata si din punct de vedere psihic numai esti virgina odata ce cunosti placerea fizica.

| RaissaToader a răspuns:

Mai vorbim peste cativa anisori laughing))