| d3utzzu a întrebat:

Hei TPU.in weekend ma duc pe la iubita mea.si nu stiu cum sa fac un lucru. data trecuta cand am fost la tara am inceput sa ne sarutam si i-am deschis sutienu.si am inceput sa ma plimb cu maine prin fata. daca ati inteles. dar l`am inchis inapoi.pentru ca nu stiu ce miscari sa fac sa o mangai stiti voi unde.Va rog sa nu ma luati cu raspunsuri proaste.am nevoie de ajutor. DAU FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS LA SI 45 MINUTE

Răspuns Câştigător
| DANnnnYyYyY a răspuns:

Incearca sa o seduci prin anumite glume pe urma treci la partea aia...

5 răspunsuri:
| ankis a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut invatat.lasa-te dus de val si restul vine de la sine.

| ZOB a răspuns:

Pupă-i, drăguţii de ei smug

| aaaa12345 a răspuns:

Incepi sa fii rau la inceput, prin miscari bruste si dupa repede mai bruste si dese.De obicei asa se cere. big grin

| blackblanket a răspuns:

O să vină de la sine, o să vă simţiţi bine

| MEEEEEEEEE a răspuns:

Pana acum ai facut bine ce ai facut... I-ai desfacut sutienul! BRAVO! Ce era sa o mai saruti putin, sa o mangai pe sani si pe fund?! Dupa asta o desfaci la pantaloni si... intelegi tu!