| mariaaaaaaaaaana a întrebat:

Hei tpu.Inainte sa fiu cu prietenul meu (de un an si 8 luni) am vorbit vreo 4 luni cu un amic de al lui care nu sta in orasul nostru.si oricum amandoi sunt la facultate acum.doar ca eu sut cu baiatul asta de un an si 8 luni insa nu a trecut zi sa nu ma gandesc la baiatul cu care am vorbit inainte si cu care nu am fost impreuna. oricum am mai vorbit cu el fara sa stie prietenul meu ba chisr mi-a zis ca regreta.doar ca era prea tarziu.,stiu ca inca ma place,dar am afkat ca vorbeste cu o colega de a mea care nu ma suporta deloc, e plina de bani si nu o sufera nimeni...ea are impresia ca eu nu stiu ca vorbeste cu el, poare si el la fel..insa nu stiu,sa o iau ca pe o razbunare din partea kui oentru ca m-am cuplat cu prietenul lui? sufar foarre tare dupa el si mereu cand mai ramanem siguri vorbim chesfii pe care doar noi ke stim,ma vad destul de rar cu el, iar mereu e si prietenul meu, ce sa fac nu suport sa vorbeasca cu aia.

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu ai dat detalii despre felul cum v-ati despartit...dar daca ti-ai lasat "loc de buna ziua" la el, eu zic ca ar trebui sa-i spui ca inca il iubesti si vezi ce iese de acolo.

| florincraiova a răspuns:

Bulestel si tu o data

| scumpica99 a răspuns:

Eu nu cred că e răzbunare. E normal să vorbească cu alte fete. Doar nu te va aștepta pe tine toată viața. Nu crezi?