| Pufuletzul100 a întrebat:

Iubita vrea ca in seara asta sa facem dragoste.(Maine noi nu avem scoala)
Parintii ei sunt plecati de acasa si m-a rugat sa stau in seara asta la ea!
Sa accept sa facem dragoste fiindca sunt cam speriat, ce sa fac?
Scrieti doar raspunsuri serioase! Dau funda

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Raspund cu o intrebare. De ce esti speriat? Nu stii cum se face?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu nu mai gandi asa mult si actioneaza ca atare, cumpara vin, o cutie de ciocolata niste prezervative si treci la treaba mult succes

| corbulalbrosu a răspuns:

Incercarea moarte n-are zice un proverb verificat in timp. Deci incearca, fie ce-o fi. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Mai bine să-ți pară rău de ce ai făcut, nu pentru că nu ai făcut când ai avut ocazia!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea insista, nu rata ocazia. Altadata nu te mai roaga si iti va parea rau.

| LoveSleep a răspuns:

Nu trebuie să fii speriat.
"Ce nu te omoară, te face să ejaculezi".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te mirai cum sa te dai mare... Mititelu'!

| Satango a răspuns:

Dacă consideri că e persoana potrivită şi această relaţie intimă îţi surâde, fă-o.