| AlexMan09 a întrebat:

Ma gandeam sa fac un kissing prank... Credeti ca ar merge? Sau mai degraba ma aleg cu pumni si cu picioare rolling on the floor. Ideea in sine mi se pare super faina, in America prinde foarte fain, dar la noi chiar habar n-am. Poate pot fi perceput ca un ciudat. Nu stiu... Cel mai bun raspuns primeste fundita laughing)). Sau cine a facut-o poate sa zica despre si ce metoda a folosit ca-s chiar curios

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In ziua de azi pur simplu lumea nu are ce face, asa ca se inventeaza tot felul de tampeni, normal ca e o aiureala

Răspuns utilizator avertizat
| EmanuelKant a răspuns:

Fa dar pe baieti.

| AlexMan09 explică (pentru EmanuelKant):

Ma crezi gay?

| EmanuelKant a răspuns (pentru AlexMan09):

Prefer termenul de homosexual.

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Le plateste pe alea.

| DarkRose666 a răspuns:

Cred ca o sa te alegi cu posete in cap laughing

| AlexMan09 explică (pentru DarkRose666):

Neee, fete de 14-16 ani zic asaa. Ca am 15.

| DarkRose666 a răspuns (pentru AlexMan09):

Incearca dar sfatul meu e sa porti o casca ceva totusi laughing