| ioanalexandru a întrebat:

ma plictisesc, şi nu ştiu ce sa fac. menţionez faptul ca sunt din Sibiu. imi recomandaţi ce sa fac şi pe unde sa mai ies? mulţumesc! scuze de categorie dar e cea mai accesata

3 răspunsuri:
| crissz a răspuns:

Iesi cu prietenii undeva

| silivlad a răspuns:

Ieşi în parcul subarin unde te poţi catara pe dealuri sau date pe acolo cu bicicleta sau dacă îţsau dacăi permiţi ia-ti un ateveu pentru copii date pe cu el (parc subarin) sau ia-ti bey blade

| AlexGDW a răspuns:

Sau ca tot sunt deschise cluburile iti recomand Kapitalu laughing iei acolo alocatia pe 5 luni si te distrezi succes