| Usenames a întrebat:

Hei TPU!
Ma puteți ajuta va rog?
Acum 4 zile ar fi trebuit sa îmi vina menstruația.
De 3 zile încoace am sâni destul de sensibili, câteva coșuri, ma doare burta încontinuu...
Însă nici picatura de sânge, am doar o scurgere destul de albicioasa... abundenta as putea spune.
Poate fi vorba despre o sarcina sau doar întârzie?
Tin sa menționez ca am un ciclu menstrual destul de regulat pana acum mi-a întârziat maxim 3 zile.
Eu ma gândesc ca poate doar întârzie odată ce am toate aceste "simptome".
Ma poate ajuta cineva va rog?
Dau funda!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala si asa vei afla daca esti sau nu gravida.

| Roxxana2001 a răspuns:

Scurgerea asta este ceva nou pentru tine? Eu zic în principiu sa te liniștești. Menstruația întârzie și din cauza stresului, iar dacă te îngrijorezi este normal să-ți întârzie. Sfatul meu este să-ți iei un test de sarcină și chiar să mergi la ginecolog în legătură cu scurgerile ciudate