| Ursulet2019 a întrebat:

Niste barbati care sa mi dea si mie niste sfaturi in dragoste?happy
Vreau sa stiu cum sta treaba cu tipii astia trecuti de prima tinerete(30-40) care au unele preconceptii in legatura cu tipele mai tinere. adica eu nu inteleg asocierea dintre varsta si,, ochi alunecosi" sau cu interesul financiar.
Spuneti-mi si parerile voastre va rog! Sa stiu si ei ce ganditi si ce asteptari aveti voi de la una mai tanara.
Dau funda! Multimesc anticipat!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Controlul e in mainile mele, oportunitati am nu ma plang de 1 singura femeie

| sierra1 a răspuns:

Uite aici specialistul in sfaturi pe tema ta

https://www.libertatea.ro/......ta-2862440

| Sofer a răspuns:

Așteptările mele sunt sa nu ma însele.