| Ursulet2019 a întrebat:

Niste barbati care sa mi dea si mie sfaturi in dragoste?
Vreau sa stiu si eu cum sta treaba cu preconceptii tipilor trecuti de prima tinerete (30-40) in legatura cu tipele mai tinere, adica nu inteleg asocierea dintre varsta si,, ochi alunecosi" sau interes financiar.
Spuneti-mi si mie parerile voastre si cam ce asteptari aveti voi de la astea mai tinere.
Dau funda! Multumesc anticipat!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De fel imi fac de cap cu ele, sex si nu o mai cunosc dupa ce s-a tavalit cu mine. Nu o sustin financiar si nu ma astept sa dea bani, punem totul la jumate daca vrea sa stam o perioada impreuna regulile le fac eu, ii convine bine daca nu valiza si la gara. Relatii cu o copila de 20 avand peste 30 nu am cum sa consider, ele cauta carne groasa pentru gaura lor distractie in alt punct de vedere dar le dau peste cap in asa fel sa faca ca mine nicidecum nu ma las pe mana lor.

| Ursulet2019 explică (pentru mgtow):

Vai tulaughing si un raspuns de sub carapace nu ai? ca toti care spuneti asa ati avut o deceptie cu una la care va ganditi toata viata

| mgtow a răspuns (pentru Ursulet2019):

Cei care vor relatii au variante alternative. Toata viata traiesc cu ideea asta sa raman liber & fericit

| RAY a răspuns:

Sugarbaby si te ai rezolvat, bani sa ai

| Violleta2022 a răspuns:

Barbatii trecuti de prima tinerete, pe la 40 de ani, au deja stabilitate finaciara si posibilitati sa intretina pe cineva.
Evident, ce-i tanar si furmos atrage si incanta ochiul, iar ei, la 40 de ani, au si ceva bani cu care sa atraga fetele, in special curvulitele care doar asta tintesc: banii, dispuse sa fac orice serviciu sexul pentru bani.
In felul asta, barbatul matur obtine placeri sexuale, iar tanara primeste bani buni, bijuterii sau alte beneficii, pentru serviciile pe care le ofera.

| Sofer a răspuns:

Sa fie fidele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata tanara e o ispita, tentatie pentru care merita sa scoti portofelul

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand ai masina smechera nu trebuie sa scoti nimic, le-o dai gratuit

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Ai niste conceptii., Ce spui u este valabil mai degraba la fetele de +30 ani
Alea mai tinere vor si sentimente, distractie etc sa le scoti in oras, sa le cumperi cate o mica atentie un parfum, bratara ceva.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Sfinteniile nu tin cont de puterea baniilor si frumusetea tuningului, pacatoasele da - acum te.ai prins

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Exista multe tipuri de fete, sunt si unele mai educate cu 7 ani de acasa., care nu se uita dupa golani, cu masiniile lor. Depinde de zona/regiune/ mentalitatea generala

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, am zis sfintite si pacatoase 2 categorii

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai breh cu portofelul! Te duci si tu la Vaslui, Botosani, Petrosani, Tulcea, prebuseli de-astea de orase si cu un pachet de biscuiti ti-ai facut harem. Daca ar fi sa scot portofelul m-as duce in Thailanda la f*&ut.