| andreea777777 a întrebat:

Numele meu este Andreea. Imi place de un baiat, Mattia... e mai mic ca mine. Si el ma place. Problema e ca... eu n.am avut primul meu sarut... iar el vrea sa ma sarute, dar mi.e foarte rusine. Chiar nu stiu ce sa fac... sad. L.am refuzat de 2 ori pana acum... Cateodata crede ca nu.l iubesc. Dar eu chiar il iubesc si as face orice pentru el. Ma puteti ajuta? Nu vreau raspunsuri rautacioase. sad :*

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Buna andreea, trebuie sa stai calma si lasate purtata de val si lasa-l sa te sarute scapa de ideea asta, acum ca sunt baiat iti spun ca el trebuie sa te faca sa te simti bine si relaxata dorinduti asta, succes papuso

| Hakuouki a răspuns:

Alt copil fara cap pe umeri. Ai trecut de clasa a 4 a sau? In fine, cand vine spre tine, sari pe el si baga-i limba. Glumesc, ideea e sa fii relaxata si totul va decurge bine, lasa-l pe el sa dea startul. Sau asteapta sa cresti si tu, primul sarut la 12 ani nici nu conteaza.

| NameHarris a răspuns:

Asteapta sa primesti buletinul vei primi si instructiunile pentru sarutwinking

| andreea777777 explică:

"Hahaha" ce haios esti. -_-