| patrik986 a întrebat:

O sa zic pe scurt, la o fata din clasa 8-a cred ca ii place de mine, adica mi-a dat toate "semnele" ca sa zic asalaughing Eu sunt in clasa 11-a (stiu,diferenta este un pic cam mare) dar imi cam place si mie de ea, este draguta,frumoasa,chiar matura pentru varsta ei. Am vorbit cu un coleg despre ea dar mi-a zis sa imi gasesc una de varsta mea ca este mica si etc. Ii dau dreptate intr-un fel dar nah, voi ce credeti?
P.S: Nu stiu daca am pus la categoria corectalaughing

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Diferenta de circa 3 ani dintre voi, in mod normal NU ar trebui sa reprezinte o piedica in a deveni cel putin prieteni foarte buni sau chiar sa deveniti si ceva mai mult de atat. Totul depinde doar de capacitatea voastra de a accepa sa respectati regulile care se impun in astfel de situatii strict caracteristice unei astfel de varste si a relatiei pe care o doriti sa existe intre voi. Succes!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Noi nu credem nimic. Vorbeşte cu ea direct - poate chiar te place...

| raMLesS a răspuns:

E rapanosel infectutel laughing rolling on the floor