| Stephh a întrebat:

Hei TPUpuppy dog eyes! Am o problemă.Plac un băiat din clasa mea şi imi e frică să îi spun,deoarece dacă aud şi ceilalţi sau chiar şi el.o să facă "mişto"şi nu ştiu de ce băieţii sunt aşa bădărani.x_x.Ce să fac în privinţa asta? Adică, dacă nu e în preajma niciunui băiat nu e chiar aşa dar nici mai bine... uneori îmi i-a apărarea dacă alţii se i-au de mine. Înseamnă că-i pasă, nu?puppy dog eyes
2.Un alt băiat mă place, adică am cam 2 pe caplaughing Aşa. băiatul acesta când mă vede în preajma altui coleg din clasă se enervează şi începe să se i-a la bătaie cu acel colegstraight face Ştiu că mă placelaughing, dar, fratee.nici chiar aşa.Cum să fac să-i spun să nu se mai enerveze atât şi să ma lase singură să-mi rezolv lucruile.AM MAI ÎNCERCAT SĂ-I SPUN DAR NU MĂ Ascultăă.
Fundiţăă pentru cele 2 întrebăritongue

4 răspunsuri:
| Stephh explică:

La prima am uitat să menţionez că şi el ma place cam 80%thinking D'asta îmi e şi greu..adica nu ştim nici unul nici altul să ne aratam sentimentele.

| mentalistul a răspuns:

Nu toti baieti sunt cum ai zis tu asta nu inseamna ca le iau apararea
la prima intrebare iti dau raspunsul daca baiatul acela pe care il placi tu iti ia apararea inseamna ca ii pasa asta inseamna o mica scanteie asa ca fi si tu putin mai delicata cu el voebeste cu el si nu ii baga in seama pe ceilalti ei pat sa rada cat or vrea deci fi mai delicata cu el arata-i ca il placi
cand sunteti singuri mai date putin la el si o sa isi dea seama ca il placi sper ca te-am ajutat cu acest raspuns SUCCES

| SmoKez a răspuns:

Hm. eu ti-as zice ca sa ii rezolvi pe amandoi, sa il iei pe fiecare deoparte sa le explici, la 1. iti trebuie curaj, stiu ca asa se intampla mereu, is baiat, nu sunt ca ceilalti, asa suntem noi sau ei na. in fine. mai prostutzi laughing trebuie sa ai curaj si incredere in tine, la 2. trebuie sa ii explici baiatului ca nu il atragi in niciun fel, nu il placi si nu ai ce sa faci, obligata nu poti fi, dar ti-as recomanda sa ramai prietena cu el, sper ca te-am ajutattongue

| mentalistul a răspuns (pentru SmoKez):

La a doua intrebare nu am ce sa iti mai spun cum a zis si DjCata si inca odata SUCCES