| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU., plac un baiat din oras cu mine dar nu am reusit sa vorbim decat pe fb, el de fapt este din alt oras dar aici locuieste de ceva timp. Nu prea stim ce sa vorbim decat "heii", " ce faci", "cum a fost astazi" si chestii din astea. El imi pune " :* ", dar asa pune la aroape toate fetele. Ce as putea sa vorbesc cu el? Cum sa ne apropiem?

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Faptul ca nu aveti niciun subiect de discutie spune multe despre capacitatile voastre intelectuale (vezi DEX). Poate ar fi bine sa mai asteptati, sa mai cresteti (presupun ca aveti cam 9-10 ani, de nu puteti lega 2 vorbe) si pe urma sa mai incercati. Vezi numai sa nu-l bagi, din greseala de citire, la "ignore".

| niciunnume19 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Poate te crezi prea destept dar daca nu sti cum si ce sa vorbesti cu o persoana pe care o placi, nu inseamna ca esti incapabil de a tine o discutie, nu avem 9-10 ani avem 15 respectiv 17 ani.

| Dariusuu a răspuns:

Păi nu e normal sa-ți mai pună câte un kiss?

Bate-i un apropo că ai vrea sa vă întâlniți.Așa va fi mult mai usor să vă cunoașteți.

Si ține minte : Cand te întâlnești cu el, nu ești acolo să impresionezi.

Ai grijă de tine.

| niciunnume19 a răspuns (pentru Dariusuu):

Imi pune mai multi, de fapt aproape tot timpul, dar ma enerveaza ca eu trebuie sa intru pe el sa vorbim si uneori vede mesajul dar nu raspunde.

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau, draguta
Si cum il placi tu pe el, daca nu aveti nimic in comun, si nu stii ce sa vorbesti cu el?
Iti place freza lui, ca are ochii verzi/albastrii, sau cum?

In felul in care vad ca ai nimica in cap, ai putea face asa : iti faci poze mai dizbracata, si i le trimiti.
Poate astea il vor determina sa-ti dea like-uri, si sa aveti si voi mai multe subiecte de discutat.

| Miky1 a răspuns:

Vaxxx...nu merge asa.Doar personal!

Răspuns utilizator avertizat
| PuTTy a răspuns:

Nu Ne intereseaza Pe cine Placi tuwinking cu ce iti este tie de folos intrebarea asta tu nu sti sa vb cu un baiat sau ai gura stricata?laughing