| anonim_4396 a întrebat:

Problema mea e ca nu inteleg gesturile celui mai bun prieten al meu. Il cunosc din cls 1 si in ultima vreme suntem foarte ubni prieteni, ne vizitam destul de des poate chiar si zilnic, ne stim toate secretele si imi stie toate starile. Situatia sta in urmatorul fel: am fost intr-o zi la el acasa si cand plecam m-am aplecat sa il pup pe obraz, el dadea tot timpul capul sa il sarut si nu am vrut am dat sa plec si m-a tras de mana si m-a sarutat cand eu nu ma asteptam. Intr-o alta seara am fost la el ne uitam aman2 la televizor si am vazut cum a incuiat camera el a zis s nu ne deranjeze verisorul meu (sta la mine) si fratele lui si dupa ce ne-am uitat cv timp la tv s-a pus peste mine se uita in ochii mei si m-a sarutat. Asa se intampla km de fiecare data cand ma duc pe la el ma saruta chiar daca eu intorc capul ca sa nu poata sa o faca. La scoala ma ia de gat in brate, dar la un moment dat ieshisera niste zvonuri cum mie imi plc de el si at noi 2 eram certati sa zic asa si i-am propus sa vin cu un baiat la revelion(pentru ca il facem impreuna) si a zis ca daca vine ala cu mine si nu ma sarut cu el nu mai vorbeste cu mine. Eu ce sa inteleg din gesturile astea?!

Răspuns Câştigător
| Sweet00gum a răspuns:

Simplu, te place...ce e asa greu de inteles? face cineva gesturile astea cu o persoana pe care nu o place? nu...pai vezi? eu zic sa va dati o sansa! fiti impreuna!

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se simte atras de tine.

| DdoarEuuu a răspuns:

K e indragostit de tine. sau k il excitii. pnm nu-s intreaballl!
parerea mea.

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Ce raspuns inteligentlaughing ma interesa de ce face astea doar cu mine si nu cu altele... si sincer nu i-am permis il refuzam si tot venea la mine si ma lua prin surprindere

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Nu-mi zice poate ca e prea mandru de el.

| anonim_4396 explică (pentru SufletulPetrecerii):

E doar cam prostănac.laughing
Fii și tu draguță și fă-i un cadou, acum, de Crăciun.

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Ma gandeam si eu la asta da ce eu poate nu primesc nimiclaughing ce atatea cadourilaughing

| anonim_4396 explică (pentru SufletulPetrecerii):

Păi cum, mă, treaba e reciprocă, eu așa știam. Tu dai, el dă, toată lumea e mulțumită. Sau, cel puțin, el mai mult ca sigur va fi.laughing

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Normal oricum la sfarsit dupa toate comentariile primite voi anunta castigatorul cu o Funodoaielaughing!

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Usor de spus greu de facut... a reactionat ciudat la auzirea zvonurilor si el nu face niciun pas ba din contra imi spune ca de rev se va da la nu stiu ce bunaciune si etcthinking imi e mie cel mai bun prieten dar la fazele astea chiar nu il inteleg

| Axel221 a răspuns:

Ce sa intelegi? Ca e poponar.