| Marius_Antonio_1997 a întrebat:

Recent, mi.am facut snap, iar intamplator printre prietenii de pe snap a aparut o fata, pe care nu o cunosteam, intr.un story si.a aratat contul de insta si am intrat pe contul ei, si mi-a placut aspectul ei fizic, asa ca am inceput sa vorbesc cu ea, am intrebat.o daca vrea sa ne vedem in week-end, ea a spus ca daca nu pleaca ne putem vedea. Intrebarea pe care o am e despre ce sa mai vorbesc cu ea? PS: Tineti cont ca am 15 ani, iar ea 14.

3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Despre ce ii place ei sau tie sa faci, o sa vezi cum decurge discutia. Daca nu gasiti niciun subiect si stati ca doi mutulici inseamna ca nu va potriviti.

| kermit1312 a răspuns:

Daca va potriviti o sa gasiti repede subiecte in comun, vezi si cat de dornica este ea sa vorbiti. Tu incearca sa gasesti orice subiect, legat de ea, de tine, scoala etc. Daca iti da raspunsuri seci si scurte inseamna ca nu e interesata