| simodex a întrebat:

Hei tpu..revin cu o întrebare mai veche.secreție maro mai non stop.slab cantitativă.dureri de stomac. oboseala. menționez că am avut un început de candida.
Poate fi vorba de o sarcina? Secrețiile sunt de 2 luni.fara menstruație deloc., uneori mai curge cate o picătură de sânge.
Va rog. sunt speriata vreau un răspuns de la cineva care știe sau a trecut prin asta

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sangerarile intre menstre nu sunt normale!
Ma refer evident, la scurgerile maronii.
Mergi la ginecolog, pentru ca poti avea o infectie banala, sau cine stie, dispalzie de col uterin, care netratata, poate duce la cancerul de col uterin.

| MelissaAdela a răspuns:

Fa un test de sarcina + o vizita la ginecolog pentru ca acele scurgeri nu sunt normale si poate fi vorba de o infectie. Menstruatia poate intarzia din mai multi factori. Ai grija :*