| extravagance a întrebat:

Hei TPU.Sa va spun povstea mea si sper sa ma ajutati.

Totul a inceput inainte de vacanta de vara cand prietena mea ceea ma buna "x" trebuia sa vina in tara caci e plecata dincolo, iar ei ii placea foarte mult de un baiat din sat "Y" si eu ia'm promis ca o s-o ajut sa fie cu el... Bun, timpul a trecut iar ea a venit intr-o zi ne plimbam cu rolele si era si el pe strada cu rolele si ne-am oprit am vorbit eu tot ii ziceam daca nu vrea sa fie cu X si chestii din'astea, Lui nu prea ii placea de ea adica doar asa aiurea dar totusi au fost impreuna cu ajutorul meu.Eu cu el eram da 2 frati eram aproape in fiecare zi impreuna, statea cu mine venea oriunde il chemam. Au trecut vreo 3 saptamana si a venit o alta prietena acasa "Z" tot din alta tara.si lui ii placuse ft mult de ea, au fost mai demult impreuna dar lui inca ii mai placea de ea. A lasat'o balta pe"X" si se tot vedea cu "Z" dar ei nu'i placea de el!
... Timpul a trecut iar ele trebuiau sa plece, au plecat totul a trecut si eu cu el am ramas in continuare amici dar el se tot dadea la mine, imi facea avansuri bineinteles ca ii raspunzeam si eu dar aiurea...intr'o seara am iesit cu o prietena la'm sunat si pe el si a venit imediat si m-a sarutat. iar eu i'am spus ca nu stie sa sarutelaughing) cica
Au trecut cateva zile de cand au plecat fetele si m-a chemat la el deoarece ii s-a umflat maseaua si nu putea iesi din casa am mai stat noi2 singuri de foarteeee multe ori cand mai era mami pe noapte venea intodeauna la mine... dar numai stateam si poveste'am bun am ajuns la el si m-am pus pe mess iar el s-a pus pe pat si m'a chemat si pe mine.am mers si am povestit si am inceput sa ne jucam adevar si provocarelaughing Si mi-a dat o provocare sa'l invat sa sarute si m-am dus la el si la'm sarutat asa scurt si m-am tras repede el inca mai vroia, dar gata.Si dupa tot imi facea masaj la picior eu stateam asa mai incordata ...si tot imi zicea ca ii sunt foarte foarte draga si din-astea. Si tot ma intreba daca vreau sa fiu cu el si chestii iar eu i'am zis ca trebuie sa ma gandesc ne vedeam in fiecare zi la el cum nu prea putea iesi pentru ca ii s-a umflat maseaua. Si dupa vreo 3 zile am acceptat sa fim impreuna.Eram foarte fericiti pe mess intra tot timpul pe mine, imi zicea guritacrying ma suna imi trimitea mesaje dar dupa un timp s-a racit tot vorbea cu fete si chestii, cand ma suparam pe el era nervos deoarece nu stia ce e cu mine.
dupa 2 luni jumate am facut dragoste(eram virgina) dupa aceea a fost bine pana in noiembrie cand s-a departit de mine mi-a zis ca are prea multe pe cap. Eram distrusa am inceput sa beau sa fumez vreo 3 saptamani ascultam melodii triste, totul era trist nimic nu mai imi pasa.
Iar dupa acele 3 saptamani a inceput sa vorbeasca iarasi cu mine...intr-o zi m'au chemat niste amici la un suc si a fost si el, ce sa facem sa nu ne plictisim am inceput sa ne jucam cartii pe pedepse si la noi2 ne-au dat pedepse sa ne tot sarutam, dar faza era ca imi dadeau si mie pedeapsa si venea el la mine laughingparca lui ii se dadea pedeapsa.

Nu mai stiu ce sa mai fac, cum sa'l uit am incercat sa ma omor am luat 37 de pastile si a 2-a zi am fost de urgenta la spital si m'au internat dar nimeni nici macar doctorii nu stiu!
Nu i-a pasat la'm sunat eu de vreo 2 ori si mi-a facut el intr-o dimineata apel caci nu mai avea minute si l'am sunat, m-a intrebat ce fac, cum is cand vin acasathinking

Acum 3 zile si ieri si alaltaieri la'm chemat la mine deoarece tati trebuia sa vina si nu mai aveam cand sa fim "impreuna" iar el de fiecare data a zis ca vine iar eu l'am asteptat dar el numai nu venea.
Si imi aduc si acum aminte cum a zis atunci:Crezi ca daca nu te iubeam veneamcryingcrying(

Va rog ajutati-ma dati'mi sfaturi ce sa fac, nu pot sa fiu cu un alt baiat.Acum ca este si frig afara nu mai prea pot iesi sa'l uit mai usor.
Ce sa fac? Dati'mi va rog daca vreti si niste melodii sa ma simt mai bine.
FUNDA+VOT.
Sper sa ma intelegeti:X
Scuzati'mi greselile dar m-am grabit!

2 răspunsuri:
| pidgeotto1 a răspuns:

Daca un baiat face ce a facut el,nu te merita,nici pe tine nici pe iubirea ta (crede-ma sunt baiat),ca sa il uiti,incearca sa iesi pe afara,cauta alt baiat, sau daca il iubesti asa de mult pe acesta incearca sa te impaci cu el si vorbiti deschis, sincer. Sper ca te-am ajutat!

| Dragana a răspuns:

Daca si-a batut joc in halul asta de tine inseamna ca nu te merita! exista si alti baieti pe lumea asta! nu merita sa te omori sau sati distrugi viata! incearca sa iesi mai mult, sa te distrezi si poate vei cunoaste acea persona speciala care sa te merite! Ai o poveste foarte complicata.si nu prea stiu ce sa-ti spun! sper sa-ti dai seama ca nu te merita! SUCCES!