| JelLy_3370 a întrebat:

(srri categoria:-s. FUNDITAlove struck). Cine credeti ca va castiga la "X Factor"? Tinand cont ca a mai ramas Andrei Leonte, Alin Vaduva, T&L, Diana Hetea si Iulian Vasile. Mie una imi place, cred si sper din toata inima sa castige Andreilove struck
Dar la "Next top model"? Au mai ramas Karin, Laura, Iuliana si Sandra.Aici imi place Karin si Laura, Sandra e draguta, dar am auzit lucruri naspa, ca ar fi intrat cu "pile" si oh go on. Iar Iuliana(Scuze pentru cei care o plac e strict parerea mea)Mi se pare cam "intepata", plina de ea, cu gura mare, se da prea mare si e cam fitoasa:d
Puteti sa spuneti si voi parerea voastra(DAU FUNDITA)-Dar nu pentru cei care spun ca le plac aceleasi persoane ca si mie, ci cei care sunt sinceri, si care explica de ce le place persoana respecitiva cat mai...clar?laughing)...:*

Răspuns Câştigător
| Dianaa14 a răspuns:

Eu la NTM as vrea sa castige Lura caci e cea mai tanara si mi se pare mie si cea mai draguta...La X Factor voiam sa castige Irina dar a fost eliminata.Al 2-lea favorit era Andrei si cum el a ramas in concurs pe el il sustin in continuare! Are o voce speciala fata de ceilalti e foarte dragut si politicos si pur si simplu il ador! El vreau sa castige!

3 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Urmaresc in fiecare duminica emisiunea difuzata sambata seara, nu as rezista sa o vad live. Favorita mea a renuntat ea la X factor si nu viceversa, era modelul acela blond care a cantat Stop - Sam Brown, nu stiu care i-a fost motivul dar cum dansa a trecut peste si eu am mers mai departe.
Preferatul meu actual e Alin Vaduva, arata bine si are si voce buna dar cred ca zarurile sunt aruncate, nu castiga cine vrea publicul ci castiga cine doresc organizatorii.
Mizez ca T&L vor castiga acest concurs, pe meritate sau doar in fuga ramane sa aflam.

| atac19 a răspuns:

Pai,mie imi place karin d la sedinta foto in apa,a avut atunci pozele alea care mi-au placut mult,mult d tot...iar d la xfactor si nu o zic doar pentru ca ai zis tu dar tot andrei as vrea sa castige,pentru ca e tanar si pentru ca e tipul ala romantic, in ceea ce priveste melodiile p cere la canta, fundita?

| MarianPaun a răspuns:

La X factor as dori sa castige Iulian Vasile! super vocee...
si la Next Top Model as vrea sa castige Sandra. chiar daca e putin plinuta, ar forme ff frumoase fata de celelalte concurente.(parerea mea)
FUNDA?! big grin :*