| AnkaAncuta a întrebat:

Hei TPU, sunt foarte confuza acum ceva timp (maxim o luna) o colega de-a mea mi-a spus ca un amic de.al ei crede ca sunt draguta si i.a cerut nr meu de telefon sa vorbim si desigur eu nu i.am raspuns la telefon cand m.a sunat :\ si am vazut ca imi da like.uri pe fb si cand ma vede imi zambeste... sta adesea in preajma mea si a prietenei mele... totusi vreau sa stiu daca ma placelaughing))) voi ce ziceti, mi-e rusine sa.l intreb.

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Serios? pai si dc crezi ca te-a sunat? sa te intrebe ce parere ai despre incalzirea globala

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu il intrebi ramai cu gandul, daca alta ti-l fura sa nu te plangi pe aici pentru ca ocazii ai destule sa il intrebi si daca tremuri vorbind dai drumul la vorbe.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Daca si tu il placi, eu zic sa iei taurul de coarne si sa il intrebi direct, dar cand sunteti numai voi doi, daca simte ceva pentru tine. Multor baieti le place asta.

| Dariusuu a răspuns:

Normal că da, dragă Anca.

Dacă vrei ceva de la el dă-i un mic impuls să fie mai tupeist.

Succes.

| Hαppiηеss a răspuns:

Da, cred ca te place, iti poti da seama dupa cum se poarta.
Fi putin mai indrazneata daca si tu il placi altfel s-ar putea sa il pierzi.

| unknøwn a răspuns:

Sper să nu-şi piardă timpul cu tine.
Ţi-ai tăiat singură craca de sub picioare.