| NorthWest a întrebat:

Sunt intr-o relatie cam de 6-7 luni si amandoi avem 17 ani si inca nu s-a intamplat nimc intre noi, pur si simplu adica chiar daca stam in pat doar ne sarutam si petrecem foarte mult timp impreuna ( nu se pune problema ca m-ar insela ) si atunci cand ne sarutam nu ma mangaie doar pe picioare, gat, spate nici macar pe sani sad si as vrea ca sa se intample ceva cel putin sa ii fac oral :X dar nu stiu cum sa iau eu initiativa, si nu stiu cum sa procedez sa ii pun mana pe penis in timp ce ne sarutam? ( aceasta intrebare e pentru baietii ) multumesc mult dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Sincer, si eu stateam ca momaia cand aveam 16-17 ani pana cand s-a lipit cu sanii! goi! de pieptul meu si am inteles ca e "free to go for it".
Mai sunt si baieti foarte bine crescuti sa le zicem asa happy
Trebuie sa il convingi ca nu te superi daca te pipaie, va intelege clar asta cand te va vedea goala tongue

Oricum, sa iti iei si BAC-ul ca asa e frumos happy
O sa vrei sa faci dragoste ca intre studenti in viitor nu ca intre angajati la McDonalds happy

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-i faci un oral? Vai ce deșteaptă ești! După ce urmează, anal?
Gândește per ansamblu! Nu te grăbi, ai doar 17 ani.
Pa, pa.

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Mai exista baieti care pot sta langa o fata in pat si se gandesc la cu totul altceva si nu la sex? :o laughing

Cred ca probabil se gandeste ca tu nu esti pregatita.Ai putea sa vorbesti cu el ca de exemplu. Sa aduci vorba despre o intamplare, etc..sa vezi ce parere are si el.dar sa nu-i dai de inteles ca asta este scopul discutiei tale.

| Matt24 a răspuns:

Il poti atinge cu mana, sa-l mangai, pana vezi ca se intareste zona respectiva. Daca vezi ca nu s-a speriat, poti sa-i bagi mana si prin pantaloni si vezi cum reactioneaza.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Pai ii cam greau, daca nu ea el initiativa, nu ii pune mana direct pe penis, daca penisul nu e in stare de erectie cand ii pui mana pe el s-ar putea sa se simta cam "ba asta ii mai barbata ca mine " aseazate cu fundul pe el, asta pe mine ma infierbanta rau, sau un striptis aproape de el, asa tu cu capul la abdomenul lui, mangaindul pe picioare si uitandute provocator la el, dar mare grija ca poate el refuza sexul fiindca o are mica, nu te astepta la Big Ben in chiloti lui. Sau sa discuti serios cu el despre faptul ca tu vrei sex si daca el nu iti da tu "tot asa il vei iubi, indiferent de marime, cat de repede se termina sau nu"

| BLeur a răspuns:

Bună.

Ce aş putea să zic, excită-l. E singura cale. Mângăie-l pe gât, pupă-l, sărutăl pasional, pupă-l pe gât, pe abdomen thinking, şi când te săruţi cu el poţi să îl atingi la penis uşor, după dacă vezi că acceptă continui. Şi aşa, ajungeţi la ceva mai serios. Dacă tot nu vrea să îţi atingă sâni sau aşa, i-ai tu mâinile în timp ce vă sărutaţi şi punele pe tine, unde vrei.

Succes.

| grab a răspuns (pentru BLeur):

"i-ai tu mâinile"

ia = imperativul de la a lua
i = pronume personal persoana a III-a singular.

Atat am vrut sa zic! happy

Succes!

| BLeur a răspuns (pentru grab):

Eşti ratat, clar.

| grab a răspuns (pentru BLeur):

Credeam ca te-am lamurit de ieri ca gramatica e "grele"... vad ca nu! big grin
O sa iti urmaresc cu atentie greselile si pe viitor!
Spor la vrajeala!

| BLeur a răspuns (pentru grab):

Ai ceva cu mine, personal? raised eyebrows. Vezi-ţi de treaba ta, că nu mă interesează pe mine ce urmăreşti tu.

| schmoll a răspuns:

Eu zic sa inveti pentru bac, fara suparare, ai 17 ani,da lumea a evouluat, da eu sunt demodat si traiesc in lumea mea, da da, sunt nebun, pur si simplu i zici iubi e momentu sa cunoastem absolutul,

| UngUrU777 a răspuns:

Da e bine asa, el poate ii e jena crede ca te vei supara! Fa asa e bine!winking

| cristinel87 a răspuns:

Poate ca te respecta prea mult si nu vrea sa para prea "nesimtit".Ia tu putina atitudine la inceput si dupa va face el ce va trebui...