| patrik986 a întrebat:

Sunt la prima mea relatie serioasa (am 16 ani) si nu stiu cum sa explic dar ma simt ciudat laughing Adica pana acum nu am avut o iubita serioasa...si nu mai stau asa de muult cu prietenii mei ci mai mult cu ea si am o stare ciudata laughing de la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| VladSimionescu a răspuns:

Salut, te simți ciudat deoarece simți ca te închizi în zona de confort cu iubita ta iar prietenii ii lași de o parte. Organizează timpul cât pentru ambele tabere.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Hormonii o iau razna la aceasta varsta.