| MegSter a întrebat:

Hei TPU,
Un prieten de al meu a fost operat de apendicita acum 3 saptamani...
Si el ar vrea sa faca anal dar nu stim daca poate face sau nu?
Ma refer se poate intampla ceva daca face dupa ce a dost operat? Ca au trecut 3 saptamani
Si na... ambii suntem gay

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai asteptati vreo 2 luni, macar pana i se prinde operatia, sa ajunga cu hemoragii si pe sus si pe jos.

| sierra1 a răspuns:

Adică măi Rafael (sau cum te-o fi chemând) tu îți pui poza la liber, te dai gay și ești la școală prin clasa a 10-11-a și zici că i-o tragi anal operatului ăla? hai, ne lași cu vrăjile astea...

| MegSter explică (pentru sierra1):

1. Nu mi-am dat numele nici o data de unde imi sti numele?
2. Nu am zini nici o data ca eu i-o trag

| Plato a răspuns:

"I bet there will be flying cars in 2019"
2019:

| TheMusicBoy a răspuns:

Ai spus numele intr-o intrebare, "Eu sunt Rafael si am 15 ani".