| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa cititi pana la sfarsit. Ma aflu intr-o situatie foarte ciudata. Este un baiat care ma placea(nu stiu daca ma mai place) dar cert este ca m-a iubit si eu pe el. Acum el este cu alta dar eu stiu sigur ca nu o place deloc(e c...a clasei, nu ii raspunde la apeluri si nu o baga deloc in seama). Pe langa fata asta mai e una (o prietena de a mea) cu care el ma mai facea geloasa in trecut.(ea il place in secret dar nu vrea o relatie si el nu stie ca ea il place). Oricum baiatul asta se comporta foarte frumos cu mine dar nu se da la mine. ( azi am fost la el cu mai multi si ne jucam ceva el cand imi dadea sa tin aia imi atingea mana si cumva ma lua de la spate ). Noi aveam un proiect de facut si el tot o intreba (de fata cu mine) pe fata aia cu care ma facea geloasa daca face bine daca a facut destul sau asa. Noi urmam sa prezentam impreuna o parte din proiect si el parea hotarat sa prezinte cu mine, dar la sfarsit a zis ca s-a razgandit si a ales sa faca alta parte.
El a vrut sa se impace cu mine si eu am refuzat pe motiv ca eram in ceata nu mai stiam ce simt. Exact asa s-a intamplat si vara trecuta cand eu l-am respins cumva si el a inventat o relatie cu fata asta cu care ma facea geloasa. Apoi a venit la mine si spunea ca mereu pe mine m-a iubit.
Imi puteti va rog explica situatia? Ce inseamna toate acestea si de ce face asta? Ofer funda va multumesc din tot sufletul.

1 răspuns:
| Cristi9025 a răspuns:

Te place dar ii si place sa te faca geloasa pentru ca te place... stiu ce face pentru ca sunt si eu baiat. Deci te place dar doar vrea sa te faca geloasa. Le place de obicei la baieti sa te faca geloasa daca stie ca si tu ii placi pe ei. Deci da te place si el